НОВОСТИ

У Дніпровській районній лікарні відремонтували неврологічне відділення

10 февраля 2017 14:12 | Новости

«Президент України Петро Порошенко визначає розвиток медицини одним із пріоритетних завдань. Громади Дніпропетровщини це підтримують. Вони вкладають кошти у модернізацію лікарень та, відповідно, у здоров’я своїх мешканців. Це децентралізація у дії, – каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков. – Один з таких прикладів – капітальний ремонт неврологічного відділення Дніпровської районної лікарні. Він зроблений коштом районного бюджету та трьох об'єднаних громад, що знаходяться на території району».

У відділенні замінили всі мережі, встановили нові вікна та двері, відремонтували палати та зал для лікувальної фізкультури, облаштували спеціальну душову, пристосовану для людей з обмеженими руховими можливостями. У коридорах зробили зручні поручні.

Відділення розраховано на 40 пацієнтів. Тут лікують хворих з руховими розладами та наслідками інсульту. Їх виходжують не лише за допомогою медикаментів. Пацієнтам роблять масажі, гімнастику.

«У відділенні застосовуємо і сучасну терапію. Наприклад, бобат та ерготерапію. Це вправи, що дозволяють людині відновити втрачені навички та стати більш самостійною. Акцент – на оздоровленні всього організму, а не окремого органу», – каже завідувач неврологічного відділення Дніпровської районної лікарні Сергій Марченко.

Щороку у відділені лікуються близько 1 225 пацієнтів з усього Дніпровського району.

Джерело: adm.dp.gov.ua

Новости RSS   Просмотров(121)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Днепре проверили качество поставляемого газа
В Днепре проверили качество поставляемого газа 3 февраля 2017

Жители Днепра жалуются на качество газообеспечениия. Днепряне сообщают о том, что в их дома поставляют некачественный газ, что можно наблюдать воочию во время готовки.

Просмотров (124)
Для переселенців відкрили магазин безкоштовного одягу
Для переселенців відкрили магазин безкоштовного одягу 27 января 2017

У Дніпрі відкрили магазин безкоштовного одягу та взуття. Відвідувачі - нужденні і переселенці зі Сходу

Просмотров (137)
Всё, что нужно знать об электронном билете в Днепре
Всё, что нужно знать об электронном билете в Днепре 19 января 2017

17 января Верховная Рада Украины приняла закон о внедрении электронного билета в городском пассажирском транспорте. Первый этап внедрения такого новшества в Днепре начнется уже в этом году.

Просмотров (168)
Вернутся к разделу: Днепропетровские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)